Kancelaria

Kancelaria Notarialna Notus

Nasza kancelaria notarialna oferuje profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a także z zachowaniem etyki zawodowej notariusza, zapewniając tym samym prawne bezpieczeństwo swoim klientom.

Notariusze naszej kancelarii charakteryzują się rzetelnością, solidnością oraz bogatym doświadczeniem zawodowym, dzięki czemu gwarantujemy klientom najwyższą jakość obsługi. Każdego klienta Kancelaria Notarialna w Katowicach traktuje indywidualnie, z okazanym szacunkiem i należytą powagą.

W naszej kancelarii uzyskają Państwo fachowe i wyczerpujące informacje m.in. w zakresie dokumentów i danych niezbędnych do dokonywania konkretnych czynności notarialnych, potencjalnego wynagrodzenia notariusza czy wysokości podatków i opłat, których obowiązek pobrania spoczywa na notariusz u.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy zarówno podczas spotkania w siedzibie kancelarii notarialnej, jak również drogą telefoniczną lub mailową w godzinach urzędowania. Wszelkie porady prawne, informacje oraz konsultacje notarialne udzielane są bezpłatnie. Nasi notariusze komunikują się także w języku angielskim.