Fuzje i przejęcia

Profesjonalna pomoc prawna

W naszej kancelarii uzyskają Państwo fachowe i wyczerpujące informacje m.in. w zakresie dokumentów i danych niezbędnych do dokonywania konkretnych czynności notarialnych czy wysokości podatków i opłat.

Prosta wykładnia

Wiemy, że zagadnienia prawne mogą być skomplikowane dla osób, które na co dzień nie mają styczności z tą materią. Dlatego w naszej kancelarii staramy się wychodzić na przeciw Klientom i przekazywać informacje w jasny, przejrzysty sposób.

Zawsze w stałym kontakcie

Dbamy o to aby każdy z naszych Klientów w razie potrzeby zawsze mógł liczyć na wsparcie. Nasz zespół jest do Państw dyspozycji w godzinach pracy kancelarii.

Fuzje i przejęcia

W życiu gospodarczym i prawnym coraz częściej spotkać można różne formy koncentracji przedsiębiorców, co z reguły prowadzi do powstawania coraz silniejszych organizacji gospodarczych.

Przyczynami tego zjawiska są m.in. efekt synergii, chęć pozyskania nowych rynków zbytu, zapewnienia kanałów dystrybucji lub zabezpieczenia kontroli nad rynkiem dostaw.

Fuzje, przejęcia (w tym tzw. przyjazne i wrogie), alianse strategiczne, tworzenie struktur holdingowych, budowa konsorcjów są wszechobecne na rynku krajowym i zagranicznym, co jest jakby następstwem globalizacji oraz próbą sprostania narastającej konkurencji. Notus Kancelaria Notarialna ma bogate doświadczenie w obszarze M&A i specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych, które pragną optymalizować swoją działalność w obszarze prawno – podatkowo – gospodarczym, w tym spółek giełdowych czy aspirujących do wejścia na parkiet.